רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

הרב דרוקמן - הזווית האישית

הלווית הרב דרוקמן זצ"ל
צילום: פלאש90
הייתי אתמול בזום של סדנת הנשים "מתחדשות" כשהידיעה על פטירת הרב דרוקמן התפרסמה. הפוליטיקאים התחילו להספיד אותו בזה אחר זה, אבל אני זכיתי, ממש במקביל, לעוד שורת הספדים, אישיים מאוד, בצ'אט של הזום. אולי כדאי לשמוע גם אותם היום.
"התחתנו ביום של הפיגוע במסעדת 'סבארו'. אתם יכולים לנחש עם אילו תחושות הגענו לחופה", כתבה טל. "הרב טרח ונסע והגיע לחתונה ביום הקשה הזה, ודיבר בחופה ונתן לכולנו תחושה שהתשובה לפיגוע היא להקים בית בישראל ולהתחתן הערב. הוא פשוט שינה את מצב הרוח של כולנו".
נועה כתבה: "הייתה לנו שאלה קטנה, שהיא חצי טכנית וחצי הלכתית, לפני יום כיפור. שאלנו את הרב ונדהמנו לקבל ממנו שלושה טלפונים בחזרה, כל פעם אחרי שבדק וחשב וחקר, וכל זה בערב יום כיפור, כשבטח יש לו עוד כמה דברים דחופים וחשובים לעשות".
"לבעלי היו הרבה התלבטויות בגיל הנעורים", הקלידה משתתפת נוספת בסדנה. "הוא היה פעם בשיעור של הרב דרוקמן וניגש אליו בסוף לשאול שאלה. הרב הסתכל לו בעיניים, ראה שמאחורי השאלה הזו יש עוד הרבה שאלות, ואמר לו בפשטות: בוא אלינו לשבת. אתה יודע איפה זה מרכז שפירא? וכך היה. בעלי התקבל שם בכבוד מלכים, כמו עוד הרבה אורחים, והקשר נשמר".
הסלולרי שלי המשיך לרטוט עם הודעות של נתניהו, הרצוג וגנץ על "חתן פרס ישראל" ו"זקן רבני הציונות הדתית" ו"ראש מוסדות בני עקיבא", והצ'אט המשיך לספר על תשעים שנים של מסירות גדולה לפרט, ולא רק לכלל.

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.