רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

תודה, יצחק ומרים

צילום: פלאש90

תודה, יצחק הרצוג, על המילים שאמרת כשנבחרת אתמול לנשיא המדינה: "הנני העני ממעש. אני מודה על האחריות הכבדה. אני מודה לגברת מרים פרץ, גיבורה ישראלית, על היותה סמל והשראה לכלל אזרחי ישראל, לקימה מכאב אינסופי ולבחירה בחיים".

תודה, מרים פרץ, על נאום ההפסד שהיה גם נאום ניצחון: "זכיתי להתמודד מול אדם יקר שאני מוקירה ומעריכה. אתם יודעים איזה כבוד זה להתמודד מול אדם ראוי?...

בהפטרה שקראנו בשבת נאמר: רוֹנִּי וְשִׂמְחִי בַּת צִיּוֹן. אני בת ציון, אני הבת שעלתה ממרוקו, הגיעה לארץ, עברה את חיי המעברה וזכתה להגיע להתמודד לנשיאות המדינה. זאת השמחה. זאת הגאווה. וסיום ההפטרה הוא: לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ, לא במספר המנדטים, לא במספר האצבעות, כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה'. הרוח הזו תמשיך".

בהצלחה, יצחק הרצוג. מרים פרץ תמשיך לכהן בתפקיד החד-פעמי ששמו מרים פרץ. תודה שהזכרתם לנו איך אפשר לנהל פה בחירות, בכבוד הדדי.

שנזכה במהרה לנשיא האמיתי, המנהיג שעליו התנבא הנביא יחזקאל: וְיָשְׁבוּ עַל הָאָרֶץ אֲשֶׁר נָתַתִּי לְעַבְדִּי לְיַעֲקֹב אֲשֶׁר יָשְׁבוּ בָהּ אֲבוֹתֵיכֶם, וְיָשְׁבוּ עָלֶיהָ הֵמָּה וּבְנֵיהֶם וּבְנֵי בְנֵיהֶם עַד עוֹלָם, וְדָוִד עַבְדִּי נָשִׂיא לָהֶם לְעוֹלָם.

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.