רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

שני רגעים מהשבעה על רס"ן עמישר בן דוד הי"ד

עידו שקיבל תרומת כלייה מרסן עמישר בן דוד היד

1.

בתמונה הזו רואים את עידו, שקיבל תרומת כלייה מרס"ן עמישר בן דוד הי"ד, והגיע היום לניחום אבלים בביתו. אלפים כבר הגיעו לשבעה, לנחם את אשתו וחמשת הילדים בגבעת היובל ביישוב עלי, אבל למנחם הזה - יש קשר מיוחד.

זו הפעם הראשונה שהם נפגשים כולם יחד, אתמול בצהרים, בשבעה של עמישר בן דוד, בלעדיו:
עידו יוגב, שקיבל ממנו תרומת כלייה, יחד עם אמא שלו יפעת. שלומית בן דוד, אשתו של עמישר, חנה, אמא של עמישר, ואיילת, אחות של עמישר. אנשים שונים מאוד ומחוברים מאוד. באמצע, בהפתעה ובלי לתאם, נכנסה לשבעה הרבנית רחל הבר מארגון "מתנת חיים". שיחה מעוררת מחשבה, שבה עמישר כל כך נוכח, וכל כך חסר. הנה רק כמה רגעים.

(תיעדה וערכה בכישרון: טובי שריד)
2.
הצוות של רס"ן עמישר בן דוד הי"ד שנפל בעזה, הגיע היום לניחום אבלים. הם הופתעו כשהאלמנה שלומית ביקשה שהם יעשו קידוש. מה קידוש, מתי, בשבת, בבית כנסת?
אבל אשתו של עמישר אמרה להם: עכשיו. אני מבקשת שתשירו 'שלום עליכם', השיר היפה ששרים בשבת לפני הקידוש. עמישר תמיד כל כך שמח לשיר איתכם את השיר הזה בעזה, והייתם מוסיפים 'ניי ניי ניי' מיוחד אחרי כל בית. הוא אהב את זה.
אחרי שהם שרו, שלומית סיפרה שהיה לה קשה בקידוש בשבת האחרונה, ועכשיו – הם הכניסו לה הביתה שוב את הקידוש הזה של עמישר בצורה שמחה, שהיא תזכור תמיד.
כדאי לראות את הביצוע המיוחד הזה ל'שלום עליכם', ביום חמישי, וגם את המסר של שלומית אחר כך. שתחזרו לשלום, מלאכי השלום".
(צילום: שלומי בראון)

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.