רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

שלוש תובנות מדורון שפר

"אז מה יותר קשה, לשחק באליפות אירופה בכדורסל, או להיות אבא טוב לחמישה ילדים?", שאל הכדורסלן דורון שפר את מאות הילדות והנערות שמשתתפות בסדנת "נפגשות". אמש ראיינו הבנות שמשתתפות בסדנה את שפר, והנה כמה מהמשפטים שלקחתי איתי מהמפגש:

• "החזרה שלי בתשובה לא הייתה שינוי, אלא דווקא בחירה מחדש. בחירה מחדש באשתי, בעבודה שלי, בעצמי. למצוא התחדשות במה שכבר קיים. זה יסוד גדול בתורה, להתחדש שוב ושוב. לא סתם המצווה הראשונה בתורה היא קידוש החודש, שקשורה בלבנה שמתחדשת בכל חודש מחדש".

• "חליתי בסרטן, וזה גרם לי לשנות את אורח חיי. אנחנו גרים היום במושב אמירים שבצפון, מנסים להיות מחוברים לטבע. בתקופת הקורונה נזכרתי במחלה שלי. יש לי תקווה שכמו שאני השתניתי כתוצאה מהמשבר, גם העולם לא ימשיך הלאה אלא ישתנה. אומרים ש'תכלה שנה וקללותיה' זה גם מלשון תכלית – מה התכלית בקללות שעברנו? מה למדנו?".

• "כשהייתי בשיא ההצלחה ככדורסלן ישראלי בחו"ל, שפטו אותי על כל תנועה וכל סל. רגע אחד היו מהללים, ורגע אחד מקללים. עולם הספורט, כמו עולם העסקים ועולם התקשורת ועוד, יכול לשעבד אותך ל'עגל הזהב' של כבוד וכסף וכו'. היום אני מאוד אוהב את התחום, אבל אחרת. היום למשל יש לי קטע כזה, לשחק כדורסל בלי לספור, בלי תוצאה. בהתחלה אנשים לא מבינים, איך משחקים בלי למדוד הישגים? אבל אחר כך התחושה היא של כיף גדול, נשאר לנו נטו המשחק, ביחד, הדבר עצמו".

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.