שלושה משפטים מטורונטו
שבת בטורונטו, קנדה. מאות היכרויות עם אחים ואחיות שמעולם לא פגשתי. הנה שלושה משפטים משמעותיים שאקח איתי בחזרה מכאן:
הרב סת' גראוור, מנהל תיכון "אור החיים": "בכל בוקר מתקיימים בתיכון 7 מניינים שונים. יש לנו אולם מספיק גדול למניין אחד, אבל אני חושב שצריך ליצור אצל התלמידים אחריות. כשיש מניין קטן, כל אחד אחראי למשהו – אחד גבאי, אחד מכין את הקריאה בתורה, אחד מארגן את החדר. האתגר שלנו היום הוא להפוך את התלמידים לפעילים".
ישראל דב מאיר, יו"ר בני עקיבא העולמית: "לדעתי ישראל היא ארץ של שליחות. בלי לשים לב, אתם חתיכת בשורה. תראו כמה שליחים מגיעים אלינו – שנות שירות, שירות לאומי, אחרי הצבא, שליחים צעירים, משפחות. חשבתי על זה לא מזמן: למה אנחנו אף פעם לא מוציאים מכאן שליחים, מקנדה? יש משהו טוב בישראל שמתפרץ החוצה, לעולם כולו".
אייל שמואלי, שליח קרן היסוד: "גדלתי בישראל והייתי בצבא 8 שנים, ביחידות מיוחדות. רק כשהגעתי לכאן, הלכתי בשבת בבוקר לבית הכנסת ושמעתי פה פתאום לראשונה תפילה לשלום חיילי צה"ל. 8 שנים בצבא, ולא ידעתי לרגע שאתם מתפללים עליי. זה היה אחד הרגעים המרגשים בחיי".
כיצד ברצונך לשתף?

סיון רהב-מאיר

סיון רהב מאיר היא אשת תקשורת ומרצה. נשואה לידידיה, אימא לחמישה, ירושלמית. עובדת בחברת החדשות, ידיעות אחרונות וגלי צה"ל, ומעבירה מדי שבוע שיעורים על פרשת השבוע.

מתחילים מייד אחרי החגים!

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.