רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

‏על רווקים, ט"ו באב ותקווה

משפחת גביזון
בתמונה: משפחת גביזון

"הרווקים הם הלוחמים של הדור הזה", אמר אתמול צוריאל גביזון על הבמה של בנייני האומה בירושלים. יותר מ-1,500 מחפשי זוגיות הגיעו לכנס שהוא ארגן שם, לכבוד ט"ו באב שיחול הלילה. "יש פה יותר מאלף וחמש מאות לוחמים גיבורים", הוא המשיך. "זה מגזר שאף אחד לא לגמרי סופר אותו או מעריך אותו. אז אנחנו כאן קודם כל כדי להגיד כל הכבוד. על ההמתנה, על ההתמודדות, על הרצון".

צוריאל הקים את "פרויקט 252" לרווקים ולרווקות, ובחר את השם בגלל שזה מספר הדייטים שאליהם יצא, עד שהכיר את אשתו מוריה. כן, 252. וכך הוא המשיך ואמר לקהל:

"כולם שואלים איך לא התייאשתי אחרי כל כך הרבה שנים, אחרי כל כך הרבה פגישות. יש רעיון שליווה אותי והחזיק אותי: 'וּשְׁאַבְתֶּם מַיִם בְּשָׂשׂוֹן מִמַּעַיְנֵי הַיְשׁוּעָה'. זה פסוק של הנביא ישעיהו, ויש פירוש שלפיו אנחנו צריכים לשאוב עכשיו מים מהעתיד, מהישועה שלנו. זה נכון בעוד תחומים, לא רק ברווקות. אנחנו מאמינים שיהיה בסוף עתיד מאושר ושמח, שהכול יסתדר, ואנחנו צריכים 'להלוות' קצת מהששון, קצת מהאושר העתידי שלנו לעכשיו.

אז אחרי כל דייט גרוע, שאבתי מים בששון ממעייני הישועה. דמיינתי אותי ואת אשתי ואת הילדים, הייתה לי מין תמונה כזאת בראש, שנתנה תקווה. כשקיבלנו את אלבום התמונות מפידיון הבן של הבן הבכור שלנו, אמרתי לאשתי: 'את רואה, זאת התמונה שהחזיקה אותי כל השנים'.

ט"ו באב שמח, גיבורים".

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.