רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

על נועם רז ז"ל

נועם רז, לוחם ימ"מ שנהרג בג'נין, יובא למנוחות היום בשעה 11 בהר הרצל בירושלים. חברים מספרים:

איתן עומר שלמד איתו בישיבת "מרכז הרב": "הוא היה תמיד האחרון לפתוח את הפה בכל פורום, אבל הפאנץ' השנון היה בסוף שלו, בטאבו. כולם אהבו אותו, אפילו העריצו, כי הוא היה התגלמות פשוטה ומדויקת של כל מה ששיננו בספר 'מסילת ישרים' או 'מוסר אביך' – עניו, צנוע, ראשון להתנדב תמיד, אוהב כל אדם, שנון, טוב לב, מענטש".

אילן קליין: "נפגשנו בקורס פראמדיקים של מגן דוד אדום. אני זוכר שאהבתי ללמוד איתך כי היית מדייק אותי בשאלות פשוטות שנותנות מבט אחר על החומר המקצועי. אני בטוח שהפשטות הזו הצילה חיים רבים. בסיום הקורס קיבלנו מספרי רישיון פראמדיק. אני 1073 ואתה בצמוד אליי קיבלת 1074. בתאונות קשות ופיגועים הייתי תמיד רגוע כשנועם מטפל כאן לידי. נוח בשלום 1074 יקר".

• הגיסה איילת רוזנברג: "איך אפשר לפתוח חדשות ולראות תמונות שלך מתנוססות בכותרות. הפכת לנעם של נחלת הכלל, לא עוד נעם שלנו הפרטי. אבא, בן, אח, גיס, דוד, חתן. יהודי ברמ"ח אבריך, חקלאי בנימי נשמתך".

הלוחם, הפראמדיק, החקלאי, לומד התורה, איש המשפחה - יובא למנוחות היום, י"ד אייר, יום שמכונה "פסח שני", יום שבו מי שלא חגג את חג הפסח קיבל הזדמנות שנייה לחגוג אותו, להתחיל מחדש, להתנחם ולהתמלא בתקווה. שנזכה לבשורות טובות.

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.