רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

ניקי היילי בישראל

ניקי היילי

בכל העולם - תמונות של טראמפ שהורשע הלילה, ופתאום הצלם הירושלמי ארנון בוסאני שלח לי את התמונה המקסימה הזו, להבדיל. לא ברור לי איך מתוך 330 מיליון אמריקאים - ביידן וטראמפ הם שתי האופציות היחידות. לא ברור לי איך לא שמענו יותר על הביקור המדהים של הבכירה הרפובליקנית ניקי היילי בישראל, ביקור שיזם ואירח ח"כ דני דנון. זו רק תמונת הסיום, בכותל, אחרי שניקי הייתה בדרום ובצפון, בבסיסי צה"ל ומשפחות של חטופים ושל נופלים.
וכך אמרה: "אני רוצה שכל הישראלים יידעו שאני מייצגת את רוב האמריקאים כשאני אומרת לכם: אתם עושים את הדבר הנכון. אתם נלחמים ברוע הטהור. הרי המחבלים האלה צועקים גם 'מוות לאמריקה', לא רק לישראל. לכן אנחנו לא צריכים להטיף לישראל, אנחנו רק צריכים לומר לה: 'מה עוד את צריכה כדי לנצח במלחמה הזו?'. זה מה שחברים אמיתיים עושים. יש הרבה מדינות שמתבלבלות כרגע, אבל זה זמן לבהירות מוסרית. אין פה צבע אפור. צריך לבחור צד, ואני יודעת באיזה צד אני. אני איתכם. אתם נותנים לעולם כולו תקווה שהטוב ינצח.
בחרתי לסיים את הביקור בתפילה בכותל המערבי כי זה המקום שמייצג את האמת השלמה, את כל מה שקדוש, את הערכים שלנו. ירושלים היא מקום שמזכיר לנו שאנחנו עדיין באמצע המסע, אבל בסוף נגיע לאן שצריך. רק תשמרו על האמונה הזו".

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.