רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

מסע הצדעה לדוד יהודה

מסע הצדעה לדוד יהודה

"שלום סיון, כאן ליטל מיכאלי מהיישוב איתמר. מאז שהחייל היקר דוד-יהודה יצחק נהרג בג'נין, נשאר אצלנו ביישוב האופנוע שלו. הוא אהב מאוד אופנועים, וניצל כל הזדמנות לצאת לרכיבה בארץ היפה שלנו. לפני כשבועיים הוא הגיע לשכנים שלי ממול עם האופנוע שלו, כדי לטפל בו ולתקן ולחזק ברגים. הם יצאו לרכיבה בגבעות איתמר המדהימות, ואז הוא אמר שהוא משאיר את האופנוע, ויחזור לקחת אותו בעוד כמה ימים. לצערנו, הוא לא חזר.

היום, עם תום השבעה, הוחזר האופנוע מאיתמר אל ביתו של דוד-יהודה ביישוב בית אל, במסע הצדעה מרגש ומכובד. אף אחד כאן לא חלם שכל כך הרבה מועדוני אופנוענים מכל רחבי הארץ יגיעו. מאות אנשים, דתיים וחילוניים, מהדרום הרחוק ועד הצפון הרחוק, הגיעו לרכב יחד לזכרו. בדרך הם עצרו ליד 'חומוס אליהו' בכניסה ליישוב עלי, שם אירע הפיגוע הקשה, ושרו ביחד 'התקווה'. ביישוב בית-אל חיכו להם עם שיירות דגלי ישראל בשני צידי הדרך, עד שהאופנוע חזר לבית של משפחת יצחק.

זו הייתה חסימת כבישים מסוג אחר לגמרי, ולדעתי היה צריך לשדר גם אותה בחדשות: מסע אחדות אמיתי של אנשים שונים מאוד, שהם עם אחד. אשמח שכמה שיותר אנשים ידעו על כך וייראו את הרגעים המיוחדים שעברו עלינו היום. בשורות טובות".

ספר חדש לקוראים הצעירים ולכל המשפחה

"לגדול! 3", על תנועת החסידות ועלינו

להנחה - השתמשו בקוד קופון 3333

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.