רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

מסיבת ההודיה הגיעה

עם הזוג שינדלר ב"שיבא"
עם הזוג שינדלר ב"שיבא"

"שלום סיון, כאן משפחת שינדלר. בבוקר של שמחת תורה היינו בבית שלנו ביישוב כרם שלום: עמיחי, אביטל וששת הילדים. שני מחבלים חדרו לבית ופוצצו לבנת חבלה על דלת הממ"ד. אבא עמיחי הגן על המשפחה בגופו וחסם את הדלת, ונפצע אנוש. אביטל עם ששת הילדים יצאו ללא פגע.

בזמן שהיינו בממ"ד, עד לחילוץ, כשעמיחי פצוע, אביטל אמרה לילדים: 'בואו נדמיין את מסיבת ההודיה שנעשה כשהכול יהיה מאחורינו'.

המשפט הזה היה הזוי ומנוגד לגמרי לכל מה שקרה מסביב: הכול נראה חסר תקווה, לא רק בכרם שלום אלא בעוד כל כך הרבה מקומות באותן שעות. ובכל זאת, נאחזנו באמונה שיהיה טוב.

כעת – אחרי טיפול רפואי מסור, אחרי ניתוחים רבים וגם שיקום ב'שיבא', אחרי כל כך הרבה תחנות בדרך – אנחנו זוכים לערוך את מסיבת ההודיה המובטחת הזו.

מחר (חמישי) ב-18:00 ברחבת הכותל המערבי, נערוך תפילה גדולה. אנא ראו זאת כהזמנה אישית. זה לא אירוע פרטי. לא פגעו בנו פרטית כמשפחה, אלא כחלק מעם, ולכן גם ההצלה אינה פרטית.

עמיחי רוצה לא רק להודות, אלא גם להתפלל כמובן להצלחת הלחימה, להחזרת החטופים, לרפואת כל הפצועים ולמען כל עם ישראל.

עמיחי הוא אח שכול (אחיו אבישי שינדלר הי"ד נרצח בפיגוע), הוא עובד סוציאלי, וחשוב לו להעביר מסר על חשיבות החיים, השיקום וההודיה. התלבטנו תחילה אם מתאים לחגוג, והשיקום של עמיחי עדיין בעיצומו, אבל דווקא בימים קשים אלה, חשוב לנו לציין כל התקדמות ולדעת לראות את הטוב.

מחכים לראות אתכם בכותל. בתקווה לעוד הרבה בשורות טובות".

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.