רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

לקוות ליותר, הרבה יותר

שבוע טוב! המילים בהבדלה בצאת השבת האירו הפעם באור חדש: "לַיְּהוּדִים הָיְתָה אוֹרָה וְשִׂמְחָה וְשָׂשֹׂן וִיקָר". אורה ושמחה, הם פה.

זה עדיין לא נגמר. חמאס חטף אנשים יקרים ומנסה להמשיך לחטוף את התודעה שלנו. לשחק בנו ולהתעלל ולהפר הסכמים עד הרגע האחרון. האושר מהול בתסכול, ההתרגשות מעורבת בזעם.
אבל כל כך הרבה סרטוני זוועה ראינו, ועכשיו – אפשר לראות קצת סרטוני שמחה. כי גם חלומות טובים מתגשמים, לא רק פחדים וחרדות. הנה אנשים שאנחנו לא מכירים, אבל כל כך מכירים, חוזרים מהמקום הכי חשוך למקום הכי מאיר.
ראינו את סבתא יפה אדר בת ה-85 נחטפת על הקלנועית, וחוזרת כעת לחיבוק חם עם בני משפחה. ראינו את הילדה אמילי הנד שמשפחתה כבר חשבה שהיא לא בחיים, חוזרת הלילה אחרי 49 יום בשבי בעזה. עכשיו אפשר לדמיין עוד, לרצות עוד, לקוות עוד.
אז מה לבקש? עוד ועוד טוב. לא רק שכולם ישובו מהשבי בשלום ובביטחון בעזרת השם, ובלי שנשלם מחירים כבדים, אלא להתפלל למציאות טובה הרבה יותר. לעולם מתוקן, לניצחון האור על החושך, לגאולה שלמה. המרחק הפיזי הוא רק כמה קילומטרים, אבל כשישוחררו החטופים שלנו יצאו מהמקום החשוך ביותר בעולם למקום המאיר ביותר בעולם

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.