רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

לעזוב את דירת הרווקות

המזוודות של אהבה פז
זו לא תמונה חגיגית של אירוסין או חתונה. זו תמונה חגיגית של עזיבת דירת רווקות. וכך כותבת אהבה פז, בת 30, אשת תקשורת, שמתחתנת בקרוב עם נתנאל כהן. מתאים בול לראש חודש אב, שמתחיל היום:
"לפני 9 שנים הגעתי, ילדת כפר, לירושלים. חשבתי שצ'יק צ'אק אתחתן. טעיתי. עברתי מקריית משה לנחלאות לשכונת קטמונים ולבסוף לרסקו. בכל פעם מחדש כשארזתי את עצמי לדירת שותפות חדשה, התפללתי שזו תהיה האחרונה. הרי בכל פעם מחדש צריך להתרגל, להכיר, לבנות.
מבחוץ כולם חושבים שאנחנו בתוך ה'ביצה' תקועים, אבל האמת שמהשנים האלו למדתי כל כך הרבה. גדלתי, התפתחתי, השתנתי.
ועכשיו אחרי 9 שנים, 6 דירות, 4 שכונות ו-21 (!) שותפות מתחלפות, אני אורזת לדירה חדשה בשכונה חדשה, עם השותף האמיתי שלי, שהקדוש ברוך הוא זיכה אותי לפגוש לבסוף, ויחד איתו לבנות עוד חורבה מחורבות ירושלים.
עשרות פוסטים וטורים כתבתי בשנות החיפוש האלה על הדרישה והכמיהה לבית האישי, ותמיד זה התחבר לציפייה לבית הלאומי, למשכן הגדול שעוד לא קם, לצער של השכינה שגם היא מחכה לבית.
בימים האלה שבהם מתאבלים על חורבן הבית הכללי, בימים של מריבות בין אחים, התמונה הזו סמלית בעיני: יש סוף לקושי, לנדודים, לציפייה, למסע שנראה בלתי נגמר. די, אין דירת רווקות שביעית.
הלוואי שזה ייתן כוח ושמחה לעוד ועוד מעגלים של אנשים שמצפים – כל אחד והשבר שלו והחלום שלו. הלוואי שנזכה נתנאל ואני לבנות עוד חלק קטן, מהבית הגדול והמשותף של כולנו".

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.