רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

לסיום סדנת בת המצווה שלנו

בת מצווה בכותל
וואו. איזו זכות. סדנת בת המצווה שלנו הסתיימה השבוע, במפגש חגיגי בכותל. התחלנו מיד אחרי שמחת תורה. יותר מ-4,000 בנות נרשמו לסדנת זום שנפתחה בחינם, לרגל המצב, איתי ועם אורחים נוספים.
ילדות מהדרום ומהצפון הצטרפו לזום מהמלונות ומהממ"ד, עם המון סיפורים שלהן וכלים שהשתדלנו לתת להן. יחד איתן – ילדות מכל רחבי הארץ וגם העולם. ילדות ממשפחות החטופים, בנות של מילואימניקים, ילדות שסיפרו איך זה נראה מחו"ל ועוד ועוד.
ולבסוף: כ-200 בנות של משפחות מילואים או משפחות מפונות, הגיעו עם אימא או סבתא לאירוע הסיום בכותל. רחלי חדד, מנהלת ההדרכה שניצחה על כל האירוע, סיפרה לי שמפונים רבים כבר נהנו מיום כיף כזה שהקרן למורשת הכותל מעניקה להם כעת, וגם אנחנו זכינו: הדרכה מרתקת, תפילה בכותל, נגנים שביצעו את כל השירים המרגשים של התקופה, הפרשת חלה וגם מזכרת מקסימה הביתה.
תודה לרחלי האלופה, לאלי מנדלבאום על שידור הווידאו ודיוויד שלכט על התמונות, לצוות הנפלא צוריאל גביזון, משה שוורץ, מוריה תם וכמובן לכל אנשי הכותל. תודה ל-2 יהודים יקרים מחו"ל שרוצים להישאר אלמוניים, ותרמו את הסדנה הזו לילדות ישראל.
קיבלנו פניות רבות לפתוח עוד סדנה כזו, הפעם בדגש על חוסן נפשי וטיפול בחרדה אצל ילדות. אנחנו על זה, הלוואי שאוכל לעדכן בהקדם.
והעיקר: תודה לאלפי בנות מקסימות, הדור הבא של עם ישראל, על הזכות ללמוד ולגדול ביחד איתן.
הקרן למורשת הכותל המערבי רחלי כרמל-חדד Eli Mandelbaum David Schlach

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.