רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

ללבוש מלכות

הסלון שלנו מלא תחפושות ומשלוחי מנות, הבית הפוך, והילדים יחזרו לבית הספר רק ביום חמישי. והיום – תענית אסתר, לזכר הצום שעליו הכריזה אסתר המלכה לפני שפנתה אל המלך אחשוורוש לבטל את גזירת ההשמדה. חברה טובה שיתפה אותי ברעיון קטן, על מה שאפשר ללמוד מאסתר המלכה מול אתגרי חיינו:

"שלוש מילים עוצמתיות מתארות כיצד אסתר יצאה למשימה: 'וַתִּלְבַּשׁ אֶסְתֵּר מַלְכוּת'. איך אפשר ללבוש מלכות, זה הרי לא בגד? מה היה מיוחד כל כך בהתנהלות של אסתר? אסתר 'לבשה' התנהגות מסוימת. חז"ל מספרים שהיא לבשה את רוח הקודש. היא צמה והתפללה, וכל העם צם והתפלל ביחד איתה. היא חיברה את עצמה למלכות, למלך האמיתי שמנהל את העולם, ולא לאחשוורוש. היא הייתה מלאה בסמכות פנימית, בביטחון עצמי שהיא עושה את הדבר הנכון ביותר, בלי שיקולים של רווח והפסד. היא פשוט ידעה שזוהי השליחות המדויקת שלה, וזה מילא אותה בשלווה וסילק את הפחדים והחששות.

אלה שלוש מילים שנוסכות גם בי ביטחון בזמנים מתוחים, בבית ובעבודה: 'ותלבש אסתר מלכות'. לנסות ללבוש מלכות. להרגיש שאני יודעת מה אני עושה, שזה מה שאני צריכה לעשות כעת, גם אם איכשל, ושאני חלק מסיפור גדול ורחב יותר".

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.