לאיזה קול להקשיב

איכשהו נדחקה הצידה העובדה שקצין צה”ל, סרן ישראל אליצור, נשוי ואב לשניים, עדיין מאושפז במצב קשה. אחיו דוד אליצור כתב לי הלילה את המילים הבאות:
“אחי ישראל, שנפצע בתחילת השבוע בפיגוע דריסה, מונשם ומורדם. יש מעט שיפור, אבל אתמול ניסו להעיר אותו וראו שעוד מוקדם מדיי. עדיין צריך תפילות. אנחנו מקווים ומאמינים שהוא יחזור לאיתנו. הערב ראש חודש אדר, ואני מצרף קטע קצר לרפואתו, על פורים המתקרב:
כל אחד מאיתנו הוא אחשוורוש, שמתלבט בכל פעם האם להקשיב להמן שבתוכו: לקולות הביקורת העצמית שרוצים לאבד ולשפוט, לקולות האומרים שהפנימיות שלנו מפוזרת ומפורדת, שאינה שווה.
או להקשיב למרדכי ואסתר שבתוכו: לראות את הטוב והערך הפנימי, לתת אמון ולפעול עם טבעת המלך, להרגיש ראויים לכתר, לרכב על סוס מכובד.
שנזכה לבחור יותר ויותר להאמין ולהקשיב לדברי מרדכי ואסתר, אל הטוב ואל האמון שלנו בעצמנו, לראות איזה מיוחדים ומאירים אנחנו, ולתת משלוח מנות של אהבה לעצמנו.
מוקדש לרפואת אחינו היקר והאהוב, ישראל מאיר יעקב בן רות, אח שמלא באהבה ואכפתיות, נתינה וטוב ללא תנאי, שיבריא במהרה, וימשיך להוסיף אור וטוב בעולם, אמן. חודש טוב!”.

כיצד ברצונך לשתף?

סיון רהב-מאיר

סיון רהב מאיר היא אשת תקשורת ומרצה. נשואה לידידיה, אימא לחמישה, ירושלמית. עובדת בחברת החדשות, ידיעות אחרונות וגלי צה"ל, ומעבירה מדי שבוע שיעורים על פרשת השבוע.

סולם יעקב

על זוגיות, חינוך ילדים, שיפור עצמי ועוד

ידידיה מאיר וסיון רהב-מאיר במסע בעקבות דמותו המיוחדת של יעקב אדלשטיין זצ”ל.

אתם מוזמנים לרכוש את הספר במחיר מיוחד באתר ידיעות ספרים!