רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

כיבוד הורים: לזכר דביר רסלר הי"ד

דביר רסלר הי"ד עם אמא שלו

"שלום, שמי רווית, אמא של סמ"ר דביר רסלר שנפל בקרב בשמחת תורה. היום – י"ז בסיוון – יום הולדתו. חשבנו איך לחגוג לו, והחלטנו להתמקד במה שאפיין את דביר יותר מכל: כיבוד הורים.
דביר היה איתנו בקשר חם, עם שיחות טובות וקרובות. הוא תמיד עזר בבית והראה לנו אהבה. חשבנו שידענו עליו הכל, אבל עכשיו חברים שלו מספרים לנו דברים מרגשים וחדשים:
אנחנו בית דתי. דביר הלך בלי כיפה. כשחברים היו מציעים לו לצאת איתם בשבת לבלות, הוא אמר: 'אני לא יוצא, אני יודע שזה יצער את אמא שלי'. הם ניסו לשכנע: 'כולם יוצאים, אמא שלך לא תדע' אבל הוא ענה: 'גם אם היא לא תדע, אני לא פוגע בהורים'.
בשבת אחת למשל, דביר עמד מול כל החבר'ה לפני נסיעה לכנרת בשבת בבוקר, ואמר: 'אני לא נוסע, אני מכבד את ההורים שלי'. הוא עמד בלחץ החברתי הזה, והוא נשאר מנהיג ומקובל. החברים שלו אומרים לנו כעת: 'הייתם הדבר הכי חשוב לו'.
אנחנו מזמינים כל אחד שקורא את המילים האלה לחשוב לרגע על המצווה הזו ולעשות משהו למען ההורים שלו. תחשבו מה יכול לשמח אותם, אפילו משהו קטן: לשלוח זר פרחים, להכין קפה, להזמין לארוחה משותפת, או סתם לשלוח הודעת וואטסאפ יפה.
אז ביום שבו דביר נשלח למלא את שליחותו בעולם הזה, יום הולדתו, אנחנו ההורים שלו מבקשים לתת לו מתנת יום הולדת, ומבקשים מהציבור להמשיך את שליחותו. בשורות טובות".

יום כיבוד הורים

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.