רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

ישר כוח לקהילה!

בארי מיכאל בן רעות אסתר
בתמונה: בארי מיכאל בן רעות אסתר

"שלום סיון, הנה תזכורת גם בימים קשים אלה, מי אנחנו באמת. שמי ענת ואני סבתא של בארי בן ה-5. בעוד חמשת הבנים שלנו (ביניהם אבא של בארי) נלחמים בגזרת עזה, נפתחה מולנו חזית נוספת: גידול ממאיר התגלה בראשו של בארי.

מהר מאוד הבנו שאנחנו לא יכולים להתמודד עם האירוע הזה לבד, ופתחנו קמפיין גיוס המונים באמצעות עמותת 'להושיט יד', עבור ניתוח בארה"ב.

אין אף מילה בשפה העברית שיכולה לתאר את הטירוף שחווינו במהלך יום הקמפיין. ביקשנו ארבעה מיליון ש"ח, ותוך פחות מ-12 שעות הגענו לכמעט חמישה מיליון ש"ח!

כמה תובנות חשובות מהיום הזה:

? כמה כוח יש לקהילה! במשפחה, במקום המגורים, במקום העבודה, במקומות שבהם למדתם – תמיד תהיו חלק מקהילה, מקהילות.

? רשתות חברתיות – אנחנו אוהבים לקטר על העיסוק המוגזם ברשתות החברתיות ובקבוצות הוואטסאפ האינסופיות, וזה נכון, אבל באירוע כזה אתה מבין איך הן יכולות להפוך בן רגע מבזבוז זמן לניצול זמן להצלת חיים.

? כמה אנשים הם נדיבים ורוצים לעשות טוב! איזה תרומות מרגשות קיבלנו: משפחות שכולות תרמו לעילוי נשמת יקיריהן, ילדים תרמו דמי כיס, אנשים שאין להם הרבה מה לתת הרגישו שהם חייבים להשתתף בתרומה סמלית, אנשים שאנחנו בכלל לא מכירים תרמו כי הסיפור נגע לליבם, ועוד ועוד. איזה עם יפה ומחובר. כולנו רקמה אנושית אחת.

אנחנו נפעמים. לא מבקשים יותר תרומות, רק תפילות, לרפואת בארי מיכאל בן רעות אסתר, יחד עם כל הפצועים, החטופים, עם ישראל, כולנו.

ענת חפיף, סבתא של בארי"

תודה, ענת. רפואה שלמה. תזכורת חשובה לשבוע שבו פרשת השבוע היא פרשת תרומה.

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.