הפנים מאחורי התפילות
"שלום סיון, אני מורה, וכשאני מספרת לכיתה על מי אנחנו מתאבלים ומתפללים אני משתדלת להוסיף פרט אישי כלשהו, כדי שהתלמידים יתחברו. אז קראתי אתמול את סיפורי חייהם של נפגעי הפיגוע באריאל, והתרגשתי:
סמ"ר גל קיידאן ז"ל, בן 19 מבאר שבע, השאיר אחריו תלמידים ומורים מעריצים בקונסרבטוריון בעיר. הוא אהב לנגן והדביק באהבה הזו אחרים. בעשר שנות לימודיו שם הוא התמסר לכלי מיוחד ונדיר – המנדוצ'לו – ואפשר לשמוע ברסיטל הסיום שלו, שם ניגן כסולן, את הכישרון וההתלהבות.
החייל השני, אלכסנדר דבורסקי, נלחם עכשיו על חייו. הוא גדל במולדובה, עלה לארץ במסגרת עליית הנוער לנצרת עלית, למד בויצ"ו-נהלל והתנדב ליחידה קרבית. חלק מבני המשפחה הצטרפו ועלו.
הרב אחיעד אטינגר, אב ל-12, נפצע קשה מאוד ונפטר מפצעיו למחרת. בשנים האחרונות הוא התחבר למצוקה של תושבי נווה שאנן בדרום תל אביב, והקים שם ישיבת הסדר. ההכנות שלהם לפעילות בשכונה בפורים – משלוחי מנות, קריאת מגילת אסתר, מתנות לאביונים – היו אתמול בשיאן, כשראש הישיבה נפגע.
שלושה ישראלים מיוחדים, שונים אלה מאלה, עמדו אתמול בבוקר באזור צומת אריאל, אבל האויב רואה את מה שמאחד אותם.
לעילוי נשמתם של גל והרב אחיעד, ולרפואתו של אלכסנדר".
כיצד ברצונך לשתף?

סיון רהב-מאיר

סיון רהב מאיר היא אשת תקשורת ומרצה. נשואה לידידיה, אימא לחמישה, ירושלמית. עובדת בחברת החדשות, ידיעות אחרונות וגלי צה"ל, ומעבירה מדי שבוע שיעורים על פרשת השבוע.
האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.