רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

המכתב ליישוב תקוע

הרב אבי בלידשטיין, רב היישוב תקוע, שלח את המכתב הזה לתושבים אחרי שמחבל חדר ליישוב, ואחרי שהפיגוע סוכל על ידי יאיר מימון, ממש בכניסה לביתו. הנה עיקרי דבריו של הרב:

"תושבי תקוע היקרים, יקרים מאוד! עברנו יחד אירוע מטלטל. נשתדל להמשיך לפעול בדייקנות, בנחישות, ונתפלל שימשיך השם להפליא חסדו, כאשר עשה עימנו באירוע הזה. כמה מחשבות:

1. בוודאי עוד נודה כולנו לה' ולכל שליחיו הנאמנים, הודיה גדולה וראויה. "נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים, הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ" (תהלים). אך כבר עכשיו, כבר בבוקר זה, אני מציע למצוא את ההזדמנות להודות "בקטנה" – בתפילה, במעשה טוב קטן, עוד חיוך ועוד נשיקה.

2. לשים לב היטב לילדים, לאנשים שסביבנו, ו-כן, גם לעצמנו. מי צריך עזרה? זו גבורה לבקש עזרה כשצריך. אני עצמי, לא מזמן, אחרי תרגיל חירום, הרגשתי שאני זקוק לעזרה. פניתי למרכז חוסן וקיבלתי טיפול (זה בחינם...).

3. לבסוף – חזרה לשגרה. כמה נפלא הוא היום השגרתי הזה שקיבלנו במתנה. ובכלל - השגרה כל כך מבורכת, כל כך בריאה, כל כך מרפאת. נחבק אותה הבוקר בשתי ידינו.

בוקר טוב ישראל!".

יש כאן שלושה דברים פשוטים: הודיה ותפילה, בקשת עזרה כשצריך בלי להתבייש לספר על כך, וחזרה מבורכת לשגרה. נשמע לי שהמסרים האלה מתאימים לכולנו בימים האלה.

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.