רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

הארץ הטובה

מתי בפעם האחרונה התחננו לקבל משהו? משה רבנו מתחנן. בפרשה הוא מספר כיצד התפלל והפציר וביקש מהקדוש ברוך הוא וביקש שוב ושוב, רק לתת לו להיכנס לארץ ישראל, רק לעבור בה ולראות אותה – אבל הבקשה לא נענית. משה רבנו לא זכה.

כשחיפשנו מקום מגורים לקראת השליחות בארצות הברית, בדקנו בית בניו יורק שבו גרו שני לובצקי, ובעלה הרב ד"ר אוריאל. אנחנו עושים עלייה, הם סיפרו לנו בהתרגשות, ולכן הבית שאנחנו שוכרים מתפנה. הם הפנו אותנו לבעלים של הבית – מישל וד"ר יעקב מיכלי, ואז מישל סיפרה בהתלהבות שגם הם מתכננים עלייה בקרוב. הלוואי שזה מדגם מייצג: שסתם בעלים של דירה וסתם שוכרים של דירה שנפלתי עליהם – עולים בקיץ הזה לישראל. השבוע זה קרה. הם הגיעו. משפחת לובצקי תגור באפרת, משפחת מיכלי במודיעין.
"אֶעְבְּרָה נָּא וְאֶרְאֶה אֶת הָאָרֶץ הַטּוֹבָה אֲשֶׁר בְּעֵבֶר הַיַּרְדֵּן הָהָר הַטּוֹב הַזֶּה וְהַלְּבָנוֹן". כך אמר משה רבנו לפני אלפי שנים, כשהתבונן בארץ הזו באהבה, מרחוק. הגענו לכאן, יצאנו פעמיים לגלות, והרצון להיכנס בשערי הארץ הטובה עדיין מלווה אותנו. ברוכים הבאים, שני ואוריאל ומישל ויעקב וכל הילדים. שנזכה גם אנחנו להתרגש קצת כמוכם.

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.