רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

האסיר שהפך לעורך דין

ע"ו טל אבירם מקבל את התעודה מאביו
"שלום סיון, שמי טל אבירם. מאות עורכי דין חדשים הוסמכו השבוע. אני אחד מהם, ואני שולח לך את התמונה שלי ואת הסיפור שמאחוריה כדי לספר לעולם שיש תקווה.
התחלתי להמר בגיל 19. חשבתי שההימורים יפתרו לי מצוקות, אבל הם רק החריפו את מצבי. כל טופס הימורים רק קירב אותי לתחתית. דרסתי, הרסתי, רמסתי, את עצמי ואת הקרובים לי. נקלעתי לחובות של יותר משבעה מיליון שקלים והתדרדרתי עד לתהום. בין היתר גם ישבתי בכלא. פגעתי באנשים הכי קרובים לי, חלקם עדיין לא מצליחים לסלוח לי. שילמתי מחירים נוראיים.
בגלל ההימורים ביצעתי עבירות פליליות קשות בתוך המשרד של אבא שלי, שהוא עורך דין. בקלות יכולתי לרסק את מפעל חייו. אבל הוא בחר לא לוותר עליי ופעם אחר פעם סייע לי ונתן לי הזדמנות לנסות שוב.
באחד הגלגולים שלי הגעתי לקהילת 'רטורנו'. הגעתי מרוסק, חסר כל, ולמדתי שם לאט לאט שיש פתרון למחלת ההתמכרות. אחרי תהליך ארוך הפכתי בעצמי למדריך של מכורים אחרים ב'רטורנו'.
והיום הפושע של פעם, שהוא אני, זכה לעמוד על הבמה של בנייני האומה ולקבל תעודת עורך דין. האסיר לשעבר הוא אסיר תודה. בתמונה רואים אותי עם אבא שלי, שזכה להעניק לי תעודת עורך דין, וזכה להיות לצידי בתיקון הגדול של חיי.
אני נקי 10 שנים, תשעה חודשים ועשרה ימים. זוהי סגירת מעגל שאני רוצה לצעוק למכורים, למתמודדים, לעולם כולו. זה אפשרי".

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.