רוצה לקבל עדכונים למייל?

נשמח לשלוח לך באופן אישי סיכום שבועי מצוות האתר:

אי של ודאות

צילום: פלאש90

"הרבה שיעורים למדנו בשנה שעברה, כאשר הבת שלנו התמודדה עם לוקמיה", כותב הרב זלמן וישצקי. "אלה היו קורסים מזורזים וכואבים: איך לשמוח גם במחלקה האונקולוגית? איך לשמור על הזוגיות? איך להתייחס לשאר הילדים? אבל הקורס המשמעותי ביותר היה החיים באי וודאות. אי אפשר לתכנן שום דבר. בבוקר היא הרגישה טוב וכעבור שעתיים רע. בצהריים בבית, בערב מאושפזת. לכמה זמן? לא יודעים. אנחנו רגילים לתכנון מדויק, ופתאום הכול מתערער.

עד שאתה קולט שזה בדיוק השיעור. לקבל את הבלתי-צפוי בחיוך וברוגע. אט אט אתה מבין שזה לא 'אי וודאות', אלא 'אי של וודאות'. אתה לומד להרפות, להודות על מה שיש, להפקיד בלב שלם את גורלך, זמנך, כספך וחייך בידי ה'".

בתו של וישצקי החלימה, ברוך השם, והשבוע הוא רצה לחלוק מסר עם כולנו: "בתוך הבלגן הגדול סביב הקורונה, יש דבר אחד ברור מאוד: הכול משתבש. רבים מפוטרים מעבודתם, אנשים ששילמו על מלון באיטליה לפסח מתחילים לנקות את הבית, אנשים שמתחתנים בקרוב לא יודעים מי יגיע לאולם. שלא לדבר על החשש הגדול להידבק. כולנו עוברים כעת קורס באי ודאות. מניסיוני, שווה לפתוח את הלב ולהקשיב לקורס הזה, שיכול להפוך ל'אי של ודאות'. שבת שלום".

ספר חדש לקוראים הצעירים ולכל המשפחה

"לגדול! 3", על תנועת החסידות ועלינו

להנחה - השתמשו בקוד קופון 3333

האתר עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך חווייה טובה יותר.